|   A   A   |
Dyslexie? Verander het lettertype
Home Voor jongeren Voor ouders / verzorgers Voor scholen Formulieren RBL Contact / hulp
RBL - Header website - Algemeen

Contact

RBL Utrecht Noordwest
De Bleek 10
3447 GV Woerden
Postbus 45
3440 AA Woerden

T (0348) 428780
E rblutrechtnoordwest@woerden.nl

 

Klachtenregeling:

Bent u niet tevreden over de manier waarop u bent behandeld door een consulent van het Regionaal Bureau Leerplicht? Dan kunt u een klacht indienen. Het Regionaal Bureau Leerplicht is ondergebracht bij de gemeente Woerden. Klik hier om uw klacht in te dienen


Teammanager:

Olga Gelauff | 0652727423 | gelauff.o@woerden.nl

 

Leerplicht/RMC-coördinator:

Edwin Dubbelman | 0620094933 | dubbelman.e@woerden.nl

 

Applicatiebeheerder/Informatiemanager:

Bianca Doornkamp | 0620094744 | doornkamp.b@woerden.nl

 

Leerplichtconsulenten:

Ankie Bots | 0635115408 | bots.a@woerden.nl

Saskia Boldewijn | 0635113539 | boldewijn.s@woerden.nl

Chiel de Smale | 0635115415 | smale.c@woerden.nl

Mariëtte Hitzert | 0635113540 | hitzert.m@woerden.nl

Ruth Mijnals | 0620094727 | mijnals.r@woerden.nl

Pierre Wassenaar | 0652675198 | wassenaar.p@woerden.nl

Susanne Smit | 0620094710 | smit.s@woerden.nl

 

Opleidingsadviseur MBO:

Mariëtte de Jonge | 0635115412 | jonge.m@woerden.nl

Els Jurg | 0635115407 | jurg.e@woerden.nl

Helma Vane | 0635115409 vane.h@woerden.nl

 

Print Friendly, PDF & Email

Voor jongeren
Voor ouders / verzorgers
Voor scholen

voor jongeren

Het RBL is er voor jou! Samen met je leerplichtconsulent bouw je een fundament voor een succesvolle toekomst.


Lees meer

voor ouders / verzorgers

Wij helpen u graag!
Een goede opleiding is de basis voor een goede toekomst van uw kind.


Lees meer

voor scholen

Onze medewerkers helpen u graag met het oplossen van verzuim.


Lees meer